skip to Main Content

Unikalus ir neturintis analogų Seminaras, skirtas įstaigų bei įmonių vadovams, padalinių vadovams, politikams bei asmenims, norintiems sėkmingai save realizuoti gyvenime bei karjeroje.

Menas daryti ĮTAKĄ

Stipraus psichologinio poveikio technikos, kurios veikia pasąmonės lygmenyje ir nuo kurių neįmanoma apsisaugoti

Unikalios psichologinės technikos, kurios sujungia savyje pažangiausius ir moderniausius psichologijos mokslo pasiekimus bei praktikas.

Šių žinių sistematizuota visuma, ne tik suteikia galimybę daryti stiprų poveikį žmonėms, bet ir iš esmės keičia visą žmogaus likimą. 

Nori išmokti įtakoti žmones?
Tai pirmiausia išmok įtakoti save

Atsimink!
Tik žmogus nugalėjęs save yra – NENUGALIMAS

Ši metodologija buvo dėstoma tik aukščiausio rango vadovams, diplomatams, bei specialiųjų tarnybų darbuotojams, tačiau šiuo metu intensyviai taikoma politikoje, vadyboje, sporte ir net  psichologijoje, kadangi jos efektyvumas yra itin didelis.

Turbūt daug kartų teko matyti kaip koks nors politikas ar visuomenes veikėjas, tiesiog prikausto dėmesį į save kur bepasirodytų, televizijoje ar privačiame renginyje. Nors ir kalba nerišli, ir gestikuliacija neteisinga, ir su intonacija problemos, o magnetizuoja žmones labiau už kitus aplinkui esančius ir daro visiems didelį poveikį.

Tai vadinama CHARIZMA (dovana). Kartais tai būna įgimta, bet taip pat viso to įmanoma išmokti. Tai poveikis kai žmones ĮTAKOJAMI per PASĄMONĖS lygmenį.

Tačiau vien tik išorinėmis priemonėmis, kurias naudoja retorikos ar klasikinės psichologijos bei vadybos mokslai, to pasiekti neįmanoma.

Todėl Seminare bus dėstomos technikos ir praktikos, kurios žmoguje ir sukuria tą charizmą, tą patrauklumą, tą reikalingą jėgą, ko pasėkoje  žmogus geba stipriai paveikti aplinkinius jam reikiama linkme.

Šios praktikos stabilizuoja patį žmogų, nuramina jo psichiką bei emocinę būseną, pašalina įvairias destruktyvias būsenas, baimes, kompleksus ir tuo pačiu metu  ATRAKINA jo vidinį  potencialą, suteikdami asmeniui galią ir jėgą.

Visa tai vyksta todėl, kad šios praktikos AKTYVUOJA tam tikrus smegenų centrus, kurie ir „paleidžia“ aukščiau išdėstytus procesus.

Kiekvienas iš mūsų turi labai galingą “asmeninį” kompiuterį šiems procesams “paleisti”, tik reikia išmokti juo naudotis.

Šių technikų pagalba išmoksite:

  • Stabilizuoti vidinę emocinę būseną bei pašalinant savyje nerimą, stresą, įvairias baimes, kompleksus ir net depresiją.
  • Atrakinti, pažadinti savyje tą vidinį potencialą, kuris žmogų tarsi įmagnetina, užaugina sparnus, suteikia jėgų kurti, džiaugtis gyvenimu bei stipriai ĮTAKOTI kitus žmones.

Taip pat

  • Įgausite savotišką magnetizmą (charizmą), kuris jau iš anksto žmonėse sukels dideles simpatijas Jūsų atžvilgiu.
  • Jūsų žodžiai įgaus galią ir tai stipriai paveiks aplinkinius žmones, kurie tikės tuo ką kalbate ir palaikys Jūsų mintis bei idėjas.
  • Sugebėsite pasitelkę intuiciją žaibiškai įvertinti asmenį ar situaciją ir priimti teisingą sprendimą.

Pratimų aprašymas

Išorinio poveikio pratimai ir technikos

Tai pratimai kurie apima žvilgsnį, kūno kalbą, raktinius žodžius, intonaciją bei kitus išorinius faktorius, kurie daro stiprų poveikį aplininiams.

Itin efektyvios psichotechnikos intuicijos lavinimui

Išlavinsite intuiciją iki aukščiausio lygio. Tai padės AKIMIRKSNIU įvertinti situaciją bei priimti teisingą sprendimą.

Vidinio poveikio pratimai ir technikos

Tai keturi unikalūs audio pratimai, kuriuose skamba nuostabi muzika kartu su profesionalių aktorių įgarsintais tekstais. Šie pratimai, tai žinių sintezė, visuma, kuri savyje sujungia naujausius ir moderniausius pasiekimus psichologijos srityje su kitos srities mokslais. Jie ne tik daro ITIN STIPRŲ poveikį aplinkiniams, bet keičia visą žmogaus gyvenimą.

Pratimus sudaro keturi svarbūs komponentai tai:

MINTIS, VAIZDINYS, EMOCIJA ir KŪNAS.

Apie lektorių

Elijus Kebleris

Elijus Kebleris daugelį metų dirbo vadovaujančiose pareigose įvairiose teisėsaugos institucijose. Dėste MRU universitete. Nuolat dalyvavo įvairiuose moksliniuose projektuose ir tyrimuose, kurie nagrinėja žmogaus galimybes.

Šių projektų dalyviai buvo žinomi mokslininkai iš įvairių šalių, kurie tyrė žmogaus galimybes bei procesus susijusius su proto bei pasąmonės funkcijomis. Būtent šių projektų dėka ir gimė ši unikali metodologija.

2011 m. Elijus minėta tematika paraše bestseleriu tapusią knygą “Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę”, kuri išversta į anglų bei kitas kalbas ir paplitusi įvairiose šalyse. Taip pat jis veda asmeninius užsiėmimus politikams ir įvairaus rango vadovams bei spec. tarnybų pareigūnams.

Yra įkuręs Antikorupcijos biurą (VšĮ) ir kartu su žinomais teisininkais bei teisesaugos institucijų pareigūnais, skaito paskaitas įmonėms bei istaigoms apie korupcinių ir finanių nusikaltimų prevenciją bei psichologine ir saviugdos tematika.

Įgijęs teisės magistro laipsnį bei Vidaus reikalų sistemos padalinių bei kitų spec. tarnybų valdymo kvalifikaciją.

Seminaras vyks šių metų spalio 5 d.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą

Dalyviams bus išduodami pažymėjimai

Seminaro pradžia 10 val.
Seminaro pabaiga 16 val.
Nuo 12 iki 13 val. pietų pertrauka

Seminaro kaina 139 eurai

Iškilus klausimams kreiptis

El.p. info@antikorupcija.lt Tel. +370 615 57999

Registracija į seminarą

    Back To Top